Znajdź licencjonowanego przewodnika po Krakowie

Przewodnicy

Wybór przewodnika

Nic nie zastąpi żywego przewodnika! Nie tracić czasu na samodzielne czytanie przewodników turystycznych i wyszukiwanie informacji o Krakowie! Skontaktuj się bezpośrednio z jednym z naszych przewodników należących do Federacji Stowarzyszeń Przewodnickich! Doradzi, pomoże zorganizować pobyt w mieście i okolicy. Wystarczy zadzwonić, wysłać maila, ustalić wszelkie szczegóły i przyjechać….

Zwiedzanie Krakowa z przewodnikiem! Zapraszamy!

Licencja przewodnika

Wszyscy przewodnicy związani z Federacją Stowarzyszeń Przewodnickich w Krakowie mają licencje. Są to państwowe kwalifikacje uzyskane przed deregulacją zawodu w 2014 roku lub kwalifikacje potwierdzone zdanym egzaminem przez Komisją Egzaminacyjną Federacji.

Naszych przewodników identyfikuje Herb Miasta Krakowa znajdujący się na odznace oraz imiennym identyfikatorze za zdjęciem.

Odznaka i identyfikator (numerowane) noszone są na niebieskiej smyczy z nazwą Federacji.

Identyfikator przewodnika FSP Kraków
Identyfikator przewodnika należącego do Federacji Stowarzyszeń Przewodnickich w Krakowie

Kodeks przewodnika

Profesjonalizm, wysoka jakość świadczonych usług, rzetelność w wykonywaniu zawodu, wiedza, ustawiczna edukacja, kultura osobista, szacunek dla klientów i kolegów przewodników – to my zawodowi przewodnicy turystyczni po Krakowie.

Mamy swój Kodeks Dobrych Praktyk i staramy się go przestrzegać.

Szkolenia przewodników

Uczymy się przez całe życie. Nabywamy wiedzę i umiejętności w szkole, na kursach etc. Zachodzące zmiany, nowe odkrycia, nowe potrzeby wymuszają konieczność stałego podnoszenia poziomu wykształcenia oraz ciągłego poszerzania swoich kompetencji.

Inwestycja w siebie, w permanentną naukę to aktywność i ciągły rozwój. Tacy jesteśmy! My przewodnicy!

Lost your password?

User registration is disabled for now. Contact site administrator.